KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15915150
nr 1591 5150
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad SHB, modell. Akvarell, bildmått: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:25:36
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
150 kr
200 kr